Pasikeitimai atlikus akių vokų operaciją

Daugybei žmonių blefaroplastika arba kitaip, paprasčiau kalbant, plastinė akių vokų chirurgija, gali leisti atkurti žvalų ir gyvą žvilgsnį. Šios procedūros metu žmonės nepatiria pilnos nejautros. Yra taikoma tik dalinė narkozė, kada panaikinamas jautrumas veido ir galvos zonoje, kur atliekama procedūra. Operacijos metu yra pašalinama dalis odos, kurios perteklius akių vokus verčia atrodyti užkritusius, senus. Juk didelės, plačios akys su pilnai atmerktais akimis – tai jaunystė ir žvalumas. Kai kurie žmonės jau iš prigimties turi tokius akių vokus, kurie yra šiek tiek užkritę, tačiau yra ir tokių žmonių, kuriems ši operacija reikalinga sulaukus garbesnio amžiaus, nes akių oda trukdo apskritai matyti. Tokiais atvejais, procedūrą netgi kompensuoja ligonių kasos.

Linos istorija

Vokų plastikaMoteris neturi 30 metų ir sako, kad blefaroplastika padėtų jai pasijusti savimi. „Visą gyvenimą kentėjau dėl tų užkritusių vokų. Tai jau tikrai „tėčio giminė“. Taip visuomet sakydavo visi mano šeimoje, kai matydavo mano akis ar tiesiog nuotraukose užfiksuotą akių įstrižumą. Tada prisimindavo visas giminaites iš tėčio giminės, kurios taip pat turi tokius problematinius akių vokus. Aš visada norėjau turėti gražų žvilgsnį ir labai nekenčiau tokių savo akių vokų. Todėl, kai pasitaikė galimybė atlikti operaciją, iškart sutikau. Man ji iš pirmo karto pavyko puikiai ir praėjus vos trims savaitėms nuo blefaroplastikos, jau atrodžiau daug gyvesnė bei laimingesnė“, – prisimena ji.

Viktorijos sėkmė

Viktorijai naują įvaizdį suteikė taip pat būtent blefaroplastika. Moteris sako, kad pagimdžiusi dukrą staiga pasijuto išvis niekam neįdomi ir nereikalinga, todėl nusprendė pagražinti savo išvaizdą. „Kol buvau be vaiko, dar jaučiausi kažkam įdomi, dariau karjerą. O vieniša mama su vaiku yra turbūt labiausiai pažeminta klasė mūsų visuomenėje. Jeigu turi vaiką – tu iš karto esi tik ta „sėdėtoja namuose su vaiku“. Pasiryžau ir toliau likti veikli, o taip pat atnaujinti išvaizdą. Numečiau 20 kilogramų ir pasidariau operaciją, apie kurią seniai svajojau. Dabar mano akys tiesiog spindi, nes jų nedengia tokie sunkūs akių vokai, kokie buvo ir viską gadino anksčiau“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *