Geriausios dirbtinės žolės savybės

Apie dirbtinę žolę vis dar mažai ką žinome, tačiau ji ilgainiui tampa vis populiaresnė. Ir ne veltui, šis produktas turi daugybę gerų ir praktiškų savybių.

1. Estetiškai patraukli

Lietuvoje turime tik kelis vasaros mėnesius, kada galime džiaugtis intensyvia žaluma gamtoje. Paskui niūruma ir pilkuma, visa laimė, kad žiemą kartais prisninga ir akinančiai baltas sniegas gaivina akį. Vis tik nuotaiką pakeliančios žalumos šaltuoju metų laiku labai trūksta. Šį trūkumą galėtų kompensuoti dirbtinė žaluma. Įsipynusi į interjero dizainą, ji primins vasarą ir suteiks gaivos pojūtį namuose, kavinėje, viešbutyje ar biure. Dirbtinė žolė estetiškai tokia patraukli, kad beveik nesiskiria nuo natūralios.

2. Ekologiškas produktas

Mažai, kas žino, kad dirbtinė žolė ROYAL GRASS® gali būti ekologiška. Šis prekės ženklas ypač rūpinasi savo produktų kokybę ir turi Singapūro žaliosios etiketės sertifikatą, kuris šioje šalyje suteikiamas produktams, atitinkantiems aukščiausius švaros ir tvarkos reikalavimus. Gamintojai nenaudoja sunkiųjų metalų, o atitarnavusią dirbtinę veją perdirba ir prikelia naujam gyvenimui.

Skaityti toliau: Geriausios dirbtinės žolės savybės