Lyderiaujančių prekių ženklų ketinės krosnelės: kokie jų privalumai?

Ketinės krosnelės vertinamos dėl daugybės savo privalumų, kurių svarbiausieji: ilgaamžė kokybė, klasikinis dizainas ir puikios šildymo savybės. Iš kitų krosnelių, ketus išsiskiria tuo, kad pirkėjų simpatijas pelniusios krosnelės yra stabilios, nesideformuoja aukštoje temperatūroje, kaupia ir išlaiko šilumą. Ketinės krosnelės gali būti naudojamos nuolatiniam kūrenimui, ypač puikiai tinka mažų erdvių apšildymui. Kadangi ketus greitai įkaista ir staigiai spinduliuoja šilumą, jos rekomenduojamos žmonėms, norintiems greito patalpų įšildymo.

Ketinės krosnelės, atitinkančios tarptautinius kokybės reikalavimus

Ketinių krosnelių gamintojai siūlo plačią įrenginių pasiūlą, atitinkančią individualius gyventojų poreikius. Rinkdamiesi ketinę krosnelę visuomet įvertinkite gamintojo patirtį, atsižvelkite į siūlomų gaminių asortimentą, technines krosnelių savybes ir suteikiamas garantijas.

KrosnelėsVienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų Lietuvoje – Prancūzijos gamintojų „Seguin“ ketinės krosnelės, gaminamos su dviguba galine sienele. Tai aukštus techninius reikalavimus atitinkančios krosnelės su dvigubo degimo sistema, dėl kurios išskiriamas šilumos kiekis yra didesnis, tačiau malkų sunaudojama mažiau. Oras krosnelėms yra tiekiamas arba iš lauko, arba iš šalia esančios patalpos, kad erdvėje, kurioje sumontuotas šilumos šaltinis, oras visuomet būtų gaivus ir šviežias.

Skaityti straipsnį “Lyderiaujančių prekių ženklų ketinės krosnelės: kokie jų privalumai?” »

Kaip išgauti tobulas garbanas

Žinote, koks yra paprasčiausias būdas atnaujinti savo išvaizdą ir atrodyti kur kas geriau? Tai tiesiog susigarbanoti plaukus. Ir tai jums padės padaryti plaukų garbanojimo žnyplės. Šį iš pirmos pažiūros gana paprastą prietaisą savo namuose turi daugelis moterų, tačiau toli gražu ne visos žino kaip taisyklingai juo naudotis.

žnyplėsŠiame straipsnyje pabandysime paaiškinti, kaip greitai, paprastai, tačiau efektingai sugarbanoti savo tiesius plaukus naudojant garbanojimo žnyples. Pirmas dalykas kurį reikėtų nuspręsti, kokio tipo prietaisą naudosite – ar tai bus plaukų garbanojimo žnyplės, ar paprasčiausia garbanojimo lazdelė. Kadangi efektas neabejotinai geresnis, rekomenduojame rinktis pirmąjį variantą. Be to, tokiu būdu sutaupysite laiko.

Kitas dalykas kurį reikėtų apsvarstyti – kokio dydžio garbanų pageidaujate. Tik žinodamos garbanų dydį, galėsite tinkamai pasirinkti plaukų garbanojimo žnyples.

Prisiminkite, kad bet koks darbas su plaukais prasideda tik tuomet, kai jie yra išplauti ir iššukuoti. Plaunant galvą būtinai naudokite plaukų šampūną ir kondicionierių, o išsausintus plaukus palepinkite drėkinamąja priemone.

Skaityti straipsnį “Kaip išgauti tobulas garbanas” »