Kaip palaikyti tvarką spintoje?

Visi nori, kad jų spintose būtų tvarka, kuri nereikalautų nei daug laiko, nei pastangų. Tačiau dažniausiai viskas tik atrodo paprasta, kadangi praktikoje matyti, kad drabužiai, ypač kai jų yra daug – dažniausiai veliasi, tad ir priežiūra tampa sudėtinga, o tvarkos palaikymas – net neįmanomas.

Geriausias pasirinkimas kur kas paprastesnei tvarkai palaikyti yra spintos stumdomomis durimis. Jas kuria meistrai, kurie įvertinę kiekvieno kliento poreikius, džiugina tokiais rezultatais, kurie tikrai Jums patiks iki mažiausių smulkmenų.

SpintosDažniausiai tokio tipo spintos yra erdvios, tad jose palaikyti tvarką yra kur kas paprasčiau. Kaip? Keli patarimai Jums, kurie dažniausiai pasiteisina, tad taupo žmogaus gyvenimą, energiją bei laiką.

1. Pirmiausia siūlome savo spintoje turėti ne tik lentynas, kuriose yra laikomi drabužiai, tačiau taip pat ir pakabas, kur jose yra kabinami. Tokiu atveju pavyks juos kur kas paprasčiau suklasifikuoti ir palaikyti tvarką.

Skaityti straipsnį “Kaip palaikyti tvarką spintoje?” »

Kaip palengvinti neįgaliam žmogui gyvenimą?

TechnikaŽmogui, kurio galimybės judėti yra ribotos, natūralu, reikalinga speciali įranga, kuri gali padėti kasdienybę padaryti kur kas paprastesne, lengvesne. Šiuo metu rinkoje siūlome neįgaliųjų technika yra labai įvairi, tad tereikia ja pasinaudoti, kad įprastų darbų atlikimas, svarbiausia – savarankiškai – nebūtų sudėtingas.

Pateiksime kelis patarimus ir tuo pačiu kelis įrangos pavyzdžius, kurie sunkiai judančiam arba visiškai nejudančiam žmogui yra tarsi išsigelbėjimas.

1. Tualeto kėdės – vienas būtiniausių daiktų. Jos puikiai tinka ir tokiu atveju, kai žmogus juda mažai ir tokiu atveju, kai nejuda visiškai. Paprasčiausiai tokiu atveju atsisėdimas ant įprasto klozeto tampa kur kas paprastesnis.

2. Specialios lovos, kurios turi atsilošimo bei kitas funkcijas – puikiai tarnauja ligoniams, kurie labai daug laiko praleidžia lovoje. Tokiu atveju jie gali žiūrėti TV, skaityti knygas bei atlikti kitus darbus kur kas paprasčiau.

Skaityti straipsnį “Kaip palengvinti neįgaliam žmogui gyvenimą?” »