Kaip išsirinkti čiužinį lovai?

Geras miegas neabejotinai yra svarbus visiems, todėl reikia atidžiai rinktis lovą, kurioje miegosite. Tiesa, ne tiek lovos kokybė lemia gerą miegą, o čiužiniai. Jeigu pasirinksite tinkamai čiužinį, tai miegosite labai patogiai, kūnas pailsės ir jausitės gerai išsimiegoję. Ką reikia žinoti, jei jums reikalingas čiužinys?

Dabar čiužinių gamintojai gamina pačius įvairiausius čiužinius. Vieni yra pigūs, kiti labai brangūs. Galima rasti ir vidutinių kainų pasiūlymus. Kai kurie siūlo įsigyti specialius čiužinius turintiems sveikatos problemų, o kiti parduoda universalius, kurie tinkami daugeliui žmonių. Kaip išsirinkti tinkamą, kai yra tokia didelė pasiūla?

čiužiniaiŽinoma pirmiausia reikia žinoti, kokio dydžio čiužinio jums reikia. Dydis parenkamas pagal lovos išmatavimus. Tiesa išmatavimai skirstomi į standartinius ir nestandartinius. Jeigu jūsų lova yra standartinių išmatavimų, pavyzdžiui, viengulė lova yra 200 x 90 cm arba dvigulė lova yra 200 x 160 cm, tai tokius čiužinius rasite visur, kur tik parduodami čiužiniai. Daugiausia problemų gali kilti, kai reikalingas nestandartinis čiužinys, pavyzdžiui, labai didelei dvigulei lovai. Tokiu atveju reikės ieškoti tokio pardavėjo ar gamintojo, kuris gamina nestandartinius čiužinius. Tiesa, kai kuriais atvejais galima tokius čiužinius užsakyti pagal individualų užsakymą. Tik reikės palaukti ir čiužinys bus pagamintas. Čia tiks tais atvejais, kai tinkamo dydžio čiužinio nepavyksta surasti.

Skaityti toliau: Kaip išsirinkti čiužinį lovai?