Mašinos iš Vokietijos – beveik sveikos

TraukėsIš Vokietijos automobilius gabenantis ir Lietuvoje pardavinėjantis Darius sako, kad dažnai automobiliai iš ten parvežti būna geresnės būklės. „Jie dažniau yra sveiki, nusidėvėjimo požymių nebūna, tikrai niekada nereikalingas koks vairotraukės keitimas ar kiti ilgo naudojimo padariniai. Paprasčiausiai mašinos būna daužtos, o paskui jas pataisius gali greitai turėti kokybišką automobilį“, – sako vyras.

Važinėja jau daug metų

Darius pripažįsta, kad automobilių pirkimo ir pardavimo amatas jau labai seniai yra jo gyvenime. Jis jau daug laiko čia užsiima tuo, kuo užsiima. „Geriausia, aišku, buvo Nepriklausomos Lietuvos pradžioje. Kaip atsidarė Geležinė Uždanga, tai labai daug tada galėjau visko parsivežti ir čia parduoti. Kadangi dar buvo sienos laisvesnės, tai daug pirkėjų turėdavau iš Azijos. O paskui kažkuriuo metu viskas sugriežtėjo ir pas mus jau nėra taip paprasta. Jau nėra to, kad būtų daug rusakalbių pirkėjų, jie čia nevažiuoja. Ta išeina, kad perkiesi tuos automobilius tarsi sau, paskui pardavinėji čia. Aišku, kai keičiasi sąlygos, nereikia taip labai nerimauti, reikia stengtis prie visko prisitaikyti ir tiek. Nė vienas žmogus negali uždirbti visų pasaulio pinigų, dėl to ir aš dėl to per daug nesuku galvos“, – sako jis.

Gedimus pataiso greitai

Vokietijoje perkamas mašinas Darius greitai atpažįsta. Tuojau pat matosi, kurią verta vežti į Lietuvą, taisyti ir čia parduoti. O kuriai dar tikrai geriau surasti jau paskutinį savo šeimininką. Geriausias laimikis yra iš po avarijų likusios mašinos, kurios nebūna labai sugadintos iš vidaus, tik šonai aplamdyti. Tokios ilgai tarnauja ir dėl jų galima labai džiaugtis. Žmonės dažnai iš anksto užsisako tokias mašinas, kad tik turėtų.

Lietuvoje nepirktų

Kaip pats Darius sako, Lietuvoje dėvėtos mašinos pats pirkti nenorėtų. Jam atrodo, kad ne tik vairo traukės keitimas, bet ir didesnis auto remontas būtų reikalingas. „Pas mus dažnai būna labai nekokybiškų automobilių rinkoje. Atrodo, viskas kaip ir gerai, neva tvarkingai atrodo, bet iš tikro būna surūdiję, šimtus kartų jau remontuota, taip sakant sudrožta. Nes pas mus mašinos tiesiog niekada iš galiojimo neišeina – žmonės vis perka ir taiso tas šiukšles, kol visiškai baigiasi viskas. Daug geriau pirkti mašiną iš Vokietijos, kuri neturės šimto paslėptų problemų. Bus iškart aišku, kas negerai, sutvarkius dar galėsi daug metų naudoti mašiną“, – sako Darius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *