Kaip tapote investuotoju

Tapti draudimo agentais, kosmetikos prekeiviais ar sektantais jus nuolat kas nors verbuoja, tačiau frazės „investuokite su TeleTrade“ dar niekada negirdėjote. Ir kartais jus pasiekia žinia, kad vienas ar kitas pažįstamas užsiima investavimu bei tokiu būdu kuria pridėtinę vertę. Dalyvauja valiutų ir finansų rinkoje. Paklausiate, kaip jis ten atsidūrė? Sužinote, kad keliai buvo įvairūs. Štai keleto amerikiečių investuotojų atsakymų, kaip jie tapo investuotojais ir kaip išsilaikė savo pasirinktoje rinkoje.

Sudomino pažįstamas

TeleTradeTimį į finansų rinkų projektus labiausiai įtraukė susidomėjimas tuo, ką daro jo įdomus pažįstamas. „Jis visada būdavo labai protingas, daug dirbdavo, turėdavo daug pinigų. Vieną kartą sužinojau, kad jis jau ir namą užmiestyje statosi, ir atostogauja daug. Supratau, kad kažkas pasikeitė – jis dirba mažiau, o pinigų turi daugiau. Ėmiau domėtis, ką jis veikia. Net išsigandau, kad gal ką nors už įstatymo ribų. Tačiau nusiraminau – jis dirbo finansų rinkose ir jam sekėsi. Tada pamažu ėmiau tuo domėtis ir aš ir greitai supratau, kad tai nuostabus dalykas“, – sako Timis.

Informaciją rado internete

Džošas sako, kad apie TeleTrade sužinojo iš interneto. „Tiesą sakant, iš spam laiškų. Nežinau daugiau tokių žmonių, kurie skaitytų šlamšto katalogą savo elektroniniame pašte, tačiau aš visada taip darau. Man tai kažkodėl patinka ir negaliu pasakyti, kodėl. Gal taip aš ieškau tarsi atsvaros visiems tiems racionaliems ir teigiamiems dalykams, kuriuos taip pat darau. Mano darbas yra programuotojo, taigi, aš nemažai užsiimu loginiu mąstymu. Iš esmės, viskas, visi mano sprendimai turi būti pagrįsti logika, ir paprastai tokie ir būna. Gal todėl man kartais norisi kažko neracionalaus ir aš skaitau šiukšlių katalogus. Kartais ten ateina reklaminis šlamštas. Iš vieno tokių laiškų aš ir sužinojau apie Forexfinansų rinkas ir TeleTrade metodus. Tada pradėjau domėtis daugiau. Atrodė, kad toje medžiagoje, kuri pristato visą padėtį, yra daug reklamos, kuri turėtų neblogai suvilioti žemo intelekto žmones. Vadinasi, turėtų būti mažai protingų, logiškų ir racionalių žmonių, galinčių iš tiesų užsidirbti toje rinkoje. Ir taip aš supratau, kad man būtinai reikėtų pabandyti toje rinkoje padirbėti, kad galėčiau joje kažkiek įsitvirtinti ir sukaupti kažkokį kapitalą. Pabandžiau, ėmiau ieškoti savos strategijos ir gana greitai pradėjo neblogai sektis. Supratau, kad darau tai, ką noriu daryti, ir man dėl to yra labai gerai“ – sako jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *