Kreditai – pagalbininkas būsto remonte

Credit24Jeigu atėjo meta suremontuoti butą, tačiau šiek tiek trūksta, kur trumpa, tuomet kreditai iš Credit24.lt gali padėti tikslų pasiekti efektyviau. Kaip rodo įvairios statistikos, būsto tvarkymui ir pirkimui skolinasi tikrai nemaža dalis žmonių. Taigi, dėl to ir jūs būsite ne išimtis, jeigu tam pasiskolinsite. Kodėl taip nutinka?

Užklumpa netikėtos remonto išlaidos

Kartais butuose, ypač senos statybos, ištinka stichinės nelaimės. Pasilieja potvyniai iš seno vamzdyno. Pradeda elektra neveikti. Tik pusė radiatoriaus kaista ir pan. Taigi, kai užklumpa tokios netikėtos remonto bėdos, tenka greitai reaguoti. Negali stovėti su kibiru vandens ir žiūrėti, kaip į jį bėga vanduo iš vamzdžio kiauro ir planuoti, kad tvarkysi viską kitą pavasarį. Reaguoti reikia čia ir dabar. Taigi, tokios netikėtos remonto išlaidos paliečia senų daugiabučių gyventojus. Jeigu santechnika nekeista bent 25 metus, tuomet ji visada yra kritinės būklės ir bet kada gali sugesti. Visgi žmonės dažnai tiesiog neturi tiek pinigų, kad galėtų kaip nori gyventi. Dėl to gali būti kad ir pasitaupę nebus. Kai nėra santaupų, o vanduo šniokščia po butą, tenka skolintis. Gerai, kad yra greitieji kreditai, nes jie leidžia iškart viską sutvarkyti. Kol atvažiuos santechnikas, spėsite per tą laiką ir paskolą pasiimti, kad turėtumėte kaip už darbą sumokėti.

Per mažai priskaičiuoja

Kartais paskolos ieškoti tenka ir tada, kai planinio remonto metu pritrūksta pinigų. Jeigu skaičiuojame iš anksto reikalingą sumą pagal kažkokią strategiją, visada reikėtų primesti dar bent 15 – 20 procentų papildomai. Tiek gali viskas kainuoti daugiau. Kad remontas kainuotų mažiau negu planuota – to nebūna. Tačiau, kai kainuoja daugiau, pasitaiko. Taigi, jeigu padarėte taip, kaip daug kas, ir nepaskaičiavote daugiau, vėliau pritrūks pinigų. Gal paimsite iš kitų santaupų, gal tiesiog paliksite neremontuota kažkurias dalis, darbus pabaigsite vėliau, o gal paprasčiausiai pasiimsite greitą paskolą ir viskas bus be streso bei daug greičiau sutvarkyta.

Negauna pinigų iš kitur

Kita priežastis, kodėl kartais tenka skolintis remontams, tai neplanuotas pajamų nutraukimas. Viskas suplanuota, darbuotojai rezervuoti, prekės užsakytos, o pinigų nėra. Kažkas nesumoka jums atlyginimo, kažkas negrąžina pinigų. Taigi, viskas kaip ir galėtų stoti, tačiau jūs nebūtinai turite gesinti jau įsibėgėjusį traukinį. Pasiimkite greitą paskolą, ir niekas nesibaigs. Toliau bus galima viską daryti, ir jūsų namai galiausiai atrodys kaip tikra svajonė.

Įrašo “Kreditai – pagalbininkas būsto remonte” komenatarų: 1

  1. Jei planuoji daryti pilną remontą, geriausia turbūt imti ilgalaikį kreditą, nes pradėjus remontuoti virtuvę, gali baigtis kambarių ir vonios remontu :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *