Kalėdinė svetainė

Artėjant gražiausioms metų šventėms, norime, kad net ir baldai svetainei spinduliuotų tą Kalėdų jaukumą. Žinoma, gerų minkštų baldų katalogas visada siūlys rinktis tokius svetainės baldus, kurie jau iškart savaime bus jaukūs, patrauklūs ir malonūs. Tačiau, jeigu jūs dar neketinate pirkti naujų baldų, šiais metais tiesiog galite pasitenkinti turimais ir pasistengti, kad jūsų svetainė bei baldai svetainei spinduliuotų gera šventine nuotaika.

Jaukūs baldai

Odiniai baldai svetaineiPirmas žingsnis, ieškant jaukios svetainės, yra jaukūs baldai. Kartais jaukumo suteikti gali vien kitoks tų pačių svetainės baldų perstumdymas. O gal metas nuo sofos numesti tą seną negražų užtiesalą ir čia verčiau pridėtiminkštų pagalvėlių? Jeigu pirksite baldus, tai rinkitės šiltų atspalvių, taip pat didelius, minkštus baldus. Kieta kušetė kaip pas gydytoją kabinete nekurs didelio jaukumo. Puikiai tiktų didelis minkštas kampas, foteliai, supami pinti krėslai, sėdmaišiai, minkštas netikro kailio kilimas ir kiti panašūs baldai bei jų priedai.

Eglė ir šviesos

Na koks gi kalėdinis interjeras be nuostabios eglutės ir šviesų ant jos? Jeigu norite sukurti kalėdinę nuotaiką, tai pirmiausia turėsite pasirūpinti gera eglute. Pastatykite ją taip, kad ji netrukdytų vaikščioti, tačiau būtų matoma iš visų kampų, kuriuose vaikšto, praeina ar ilgiau užsibūna žmonės. Papuoškite ne tik eglutę. Taip pat papuoškite ir palubėje kokią nors šaką. Pamatysite, kaip bus smagu. O dar šviečiančių girliandų galėsite pasikabinti ir įvairiose vietose palei lubas, tai irgi suteiks daug jaukumo.

Dekoracijos, vazos, žvakės – kur jas dėti?

Žinoma, Kalėdoms labai tiks ir daugiau dekoracijų, kurių jūs galėsite rasti netgi apsilankę baldų salone. Įvairūs pakabinami papuošalai turės kaboti ant sienų ar lubų. Specialios kalėdinės žvakės, vazos galėtų atsidurti ir ant svetainės stalelio ar židinio atbrailos. Ant palangių galėtų atsirasti nuostabios žvakės, kurios apie gerąją naujieną praneš jau net ir žvelgiant iš toliau.

Židinio magija

Ko gero nereikia net sakyti, kad patį tikriausią jaukumą visgi sukels židinys. Tebesiplaikstanti liepsnelė, spragsinčios malkos ir kiti panašūs nuostabūs dalykai leis jausti tikrai nuostabią, jaukią atmosferą. Tad tegul židinio magija iš tiesų užkariauja jūsų namus, nes ji leis pasijusti tikrai labai gerai. Galėsite ja džiaugtis ne tik per Kalėdas ar Naujus metus, bet ir visą žiemą, rudenį, pavasarį. O gal net ir vasarą per lietų pakursite židinį ir jo viduje išsikepsite šašlyką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *