GARDNER DENVER sraigtiniai kompresoriai – kas lemia jų populiarumą?

Denver įrangaSraigtinius kompresorius rekomenduojama statyti gamybinėse įmonėse, kur suspausto oro poreikis yra didesnis nei 1000 ltr/min. Šiuose įrenginiuose orą spaudžia dviejų besisukančių sraigtų grupė. Kad būtumėte tikri įrenginio kokybe, investuokite į žinomo vardo techniką. Vienas populiariausių pirkėjų pasirinkimų – GARDNER DENVER sraigtiniai kompresoriai, pasižymintis aukšta kokybe, efektyvumu, tyliu darbu ir aptarnavimo paprastumu.

Esminiai oro kompresorių skirtumai

Suspausto oro kompresoriai tarpusavyje gali skirtis įvairiais techniniais duomenimis, tačiau paprastai skiriamos dvi pagrindinės kompresorių grupės: stūmokliniai ir sraigtiniai kompresoriai. Pirmieji naudojami paprastesniems namų ūkio darbams, kai reikalingas nedidelis suspausto oro kiekis. Sraigtiniai kompresoriai rekomenduojami įmonėms ir bendrovėms, kuriose naudojami dideli suspausto oro srautai ir reikalingi nepertraukiami darbų procesai. Svarbūs sraigtinių kompresorių privalumai – jie dirba tyliai, sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam oro kiekiui suspausti, yra ilgaamžiai, patogiai valdomi ir gali dirbti nepertraukiamai visą parą. Gamybinėse įmonėse ši įranga perkama dėl savo ekonomiškumo – kadangi sraigtiniai kompresoriai sunaudoja mažiau elektros energijos, jų darbo resursas yra kur kas aukštesnis.

Apie ką turite pagalvoti, jei nusprendėte pirkti kompresorių?

Prieš įsigydami oro kompresorių, turite žinoti suspausto oro poreikį, t. y. turite iš anksto išsiaiškinti, kiek jūsų darbo įranga, pvz., staklės, sunaudoja suspausto oro. Labai svarbu rinktis patikimus ir ilgaamžius kompresorius, kuriais neteks nusivilti ar sukti galvos dėl jų remonto darbų. Taip pat svarbu bendrauti su rinkoje palankiai vertinamais pardavėjais (pvz., esame tikri, kad jūsų lūkesčius atitiks Kompresorių centras), kurie gali suteikti visas kokybės garantijas ir pasiūlyti originalią gamintojų įrangą.

Kodėl nesuklysite pasirinkę GARDNER DENVER?

Italijoje pagaminti GARDNER DENVER sraigtiniai kompresoriai pritaikyti darbui intensyviomis sąlygomis, siekiant realizuoti skirtingus suspausto oro poreikius. Nors paprastai minėtieji kompresoriai naudojami itin didelėse pramonės įmonėse, juos puikiai galima pritaikyti ir mažose dirbtuvėse. Pagrindinės šių kompresorių savybės yra patikimas ir ilgaamžis darbas, pinigus taupantis ekonomiškumas (kompresoriai gali sutaupyti net iki 40 % energijos) paprasta konstrukcija, nesudėtingas valdymas, lengvas ir greitas aptarnaujamumas. Priklausomai nuo individualių pirkėjų poreikių, Kompresorių centras gali pasiūlyti tiek pastovaus, tiek kintamo našumo sraigtinius kompresorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *