Meistrelis iš butų remonto pasidarė verslą

Pastaruoju metu sunku surasti daugiau kainuojantį ir taip ženkliai pabrangusį dalyką už naujus butus Vilniuje. Jų kainos kopia į aukštumas ir tą pastebi visi. Tačiau vienas sumanus meistras rado būdą, kaip su tokiu būstu galima prasukti šiek tiek pinigų ir pelno pasidaryti.

Pirmą mikro butą pirko ir remontavo sau

Butai VilniujeKeletą metų vyras dirbo užsienyje statybų meistru. Kaip ir dauguma lietuvių, svajojo susitaupyti svajonių būstui Lietuvoje, o tada grįžti. Tačiau per numatytus 3 metus sutaupė tik nedideliam pigiam būstui, nes ne viskas klojosi, kaip planuoti. Tuomet teko spręsti dilemą: ar kaip ir daugeliui likti dirbti toliau ir iš tiesų taupyti gal labai ilgai bei taip ir negrįžti, ar mesti viską jau dabar ir ramiai važiuoti į Lietuvą, bandyti uždirbti ten, taupyti ten. Būtent pastarąjį variantą jis ir pasirinko. Su žmona grįžo, nusipirko labai pigų 18 kvadratinių metrų kambarį bendrabutyje (nors būtų išėjęs ir brangesnis, geriau atrodantis). Tuomet pirko medžiagas, jį remontavo ir išties labai pagerino būsto kokybę.

Tuomet šovė mintis tą būstą parduoti, o už gautus pinigus nusipirkti didesnį. Kaip tarė, taip padarė. Ir štai koks keistas dalykas – pavyko jam parduoti tą butą dvigubai daugiau, nuo pelno dar susimokėjo mokesčius ir taip iš viso uždirbo apie 6 tūkstančius eurų. Dirbo su remontu 2 mėnesius, taigi, išėjo tikrai nemažas pelnas.

Suremontavo giminėms

Vėliau panašios paslaugos paprašė giminaičiai, nusipirkę prastai atrodantį butą. Meistras ir vėl kibo į remontus, suremontavo. Giminės įsikraustė, tačiau įvertino prieš tai būsto kainą ir sužinojo, kad ši siekai jau visai nemažai – net trečdaliu daugiau nei iki perkant. Taip ir kilo idėja tokiais remontais ir pardavimais užsiimti rimčiau.

Ėmė tuo verstis

Taigi, vyras pradėjo iš viso to daryti verslą. Pirmiausia jis susikūrė sau gyvenamąją vietą, o tuomet ėmė pirkti būstus, juos remontuoti ir pardavinėti. Reikėdavo rinkti visus dokumentus, rodančius, kiek kainavo medžiagos, įvairios mokamos paslaugos, nes tai išsiskaičiuodavo iš pelno. Suremontuoti būstai kainuodavo daug ir būdavo iškart parduodami. „Tokie vyrai kaip aš, kurie galbūt viską moka padaryti patys, pirko ir pirks tokius prastus būstus, juos susitvarkys ir gyvens. Tačiau dauguma žmonių juk remonto pasidaryti nemoka, o gyventi tarybiniame sename netvarkytame interjere nenori. Todėl jiems reikia tokio remonto. Aš padarau net su antrasolėmis ir erdvės praplėtimu. Dėl to žmonės ir perka daug brangiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *