Taisyti seną skalbimo mašiną ar pirkti naują?

Dilema dėl senos skalbimo mašinos gali aplankyti kiekvieną, pamačiusį plūstantį pažeme vandenį. Ką daryti? Senų skalbimo mašinų remontas jas dar atgaivina, tačiau ar verta tam ryžtis? Gal kaip tik – geriau pirkti naują? Apžvelkime šiuos kelius: pirkti ar taisyti.

Senos skalbimo mašinos bėdos

Sklbimo mašinosTaigi, jeigu jūsų mašinai jau reikalingas skalbimo mašinų remontas, gali būti, kad ji turi daugiau problemų, o ne tik tą vieną, kurią jūs pastebėjote. Jeigu mašina pirkta naujai, tai suremontuoti turėtų pagal garantinį kvitą nemokamai, ir tai bus laikoma gaminio broku. Taigi, tuomet būtinai vertėtų be jokių abejonių remontuoti skalbimo mašiną. O jeigu ji sugedo tiesiog per kelias dienas nuo įsigijimo – tai galima ir palaukti, kol ta mašina bus tikrai sutvarkyta ir pasikeisti ją į naują. Kas žino, kur dar to broko yra. Jeigu turite tikrai seną skalbimo mašiną, tikrą dinozaurę, tada yra abejonių, ar verta taisyti. Jeigu jums pasakys, kad gedimas nedidelis, o visur kitur būklė nebloga – taisykite. Jeigu jums pasakys, kad kitur irgi vos laikosi mechanizmai, galite gerai pagalvoti, ar tikrai jūs norite tą mašiną taisyti. Gal visgi patogiau būtų užuot ją remontavus nusipirkti naują? Arba, jeigu jau taisote, tai leiskite pasidarbuoti meistrui iš peties – tegul pataiso viską, kas joje negerai, o ne tik tą vieną ar dvi vietas.

Išnuomotame būste būna sena skalbimo mašina

Kartais atsikraustome į kokį nors butą, gal studijuodami, o gal jau po to, bet dar nenusipirkę savo, ir turime galvoti, kaip ten gyvensime. Pamatome, kad ten yra sena skalbimo mašina, tačiau ji kelia abejonių. O jeigu ji suges? O kartais jos ir išvis nebūna. Visada verta pagalvoti, kokie yra ateities planai. Galbūt tai jau jūsų paskutinis besinuomojamas butas, ir kitas bus toks, kuriame gyvensite nuolat. Taigi, turėtumėte savo naują skalbimo mašiną, ją persivežtumėte vėliau ir jokių problemų. Bet dabar kyla klausimų ir nėra atsakymų. Ką gi daryti? Jeigu iš tiesų dar neplanuojate sėslaus gyvenimo būsto pirkimo, tuomet neverta iškart pirkti naują skalbimo mašiną. Geriau taisyti tas, kurias rasite išnuomotame bute, prašyti, kad už tai sumokėtų šeimininkai. Nusipirkus naują mašiną, irgi visko gali būti. Gali sugesti ir ją, gal ir ją teks taisyti, o be to, teks ir iš buto į butą ją vis kraustyti.

Įrašo “Taisyti seną skalbimo mašiną ar pirkti naują?” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *