Vagys apšvarino kiemą

Ar gali būti keistesnis jausmas negu tas, kuris aplanko, kai atsikeli ryte, ir supranti, kad tavo kiemas yra juodai apšvarintas ir iš jo pavogta viskas, kas vertinga, įskaitant aliuminis, kuris stovėjo čia lauko indų pavidalu. Taip nutiko Petro šeimai, kai ryte prabudę jie pasigedo įvairių daiktų nuo kiemo.

Pavogė aliuminio gaminius

Aliuminio gaminiaiPetras sako, kad vien iš braižo aišku, kas čia tokie lankėsi, nes yra vagių – kaimynų šeima visai netoli už tvoros, ir jie dažnai čia mėgsta užsukti bei pasižvalgyti. „Kartais matome naktį, kaip kažkas eina per sodą, ir tu žinai, kad kaimynai daro savo naktinį reidą bei žiūri, ką gero turi pas save palikęs neprirakinta grandinėmis. Tai, kad jie pavogė aliuminio gaminius, irgi labai gerai juos išduoda, nes mes žinome, kad jie ne tik vagia, bet ir užsiima metalų pridavimu, tai yra jų natūralus uždarbiavimo būdas. Aliuminis yra gana brangus metalas, todėl jie pasiėmė aliuminio baliją, kuri stovėjo prie vandens čiaupo. Juokinga, nes ir čiaupą patį nusuko, kuris buvo gana sunkus ir pagamintas iš aliuminio. Paėmė tokį puodą su juodžemiu, kur laikydavome žemes, skirtas tręšimui. Galiausiai, taip pat buvo paimti ir įvairūs kibirai, smulkūs rakandai, net ir tie, kurie buvo ne iš aliuminio, bet galėjo atrodyti kaip tokie“, – sako jis.

Dingo senos padangos

Petras taip pat sako, kad didelį nuostolį padarė ir tai, kad buvo pavogtos senos padangos. „Jos nebuvo labai geros, bet tikrai dar buvo tinkamos naudojimui ir kartais naudojamos. Tai buvo vasarinės padangos, ketinau šiais metais dar jų nekeisti, o atšilus naudoti tas senesnes, bet, matyt, iš mano planų Dievas tik pasijuokė ir nusprendė, kad turėsiu pirkti naujas“, – sako Petras.

Paėmė ir tai, kas ketinta išmesti

Vyras juokiasi, kad iš kitos pusės, gal visai ir gerai, nes vagys taip viską sėmė, kad paėmė ir nemažą krūvą šlamšto, kuri stovėjo vienoje vietoje atskirai, paruošta išgabenti į sąvartyną.

Įrašo “Vagys apšvarino kiemą” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *