Prarastus duomenis galite susigrąžinti

Duomenis žmogus kaupė visais laikais. Pačiais seniausiais laikais vienintelis duomenų išsaugojimo ir kaupimo būdas būdavo raižiniai ir piešiniai ant sienų, olose, drožiniai medyje. Vėliau, atsiradus raštui, rašymas ant lentelių, vėliau – popieriuje, tapo bene vienintelis dokumentavimo būdas, populiarus ir šiandien. Tiesa, dabar gyvename tokiais inovacijų laikais, kai milžiniški kiekiai duomenų gali būti sutalpinami į pačias mažiausias mikroschemas. Žmogui nebereikia sukti galvos dėl sudėtingų operacijų, kurias atlikti smegenims reikia didelių laiko resursų – kompiuteris viską atlieka greitai ir tiksliai. Žinoma, jei mūsų pasaulyje egzistuoja žmogiškieji faktoriai ir žmogiškosios klaidos galimybės, tai mašinų pasaulyje įvyksta fiziniai gedimai, įvairūs bug‘ai, programiniai lūžiai, dėl kurių prarandamas didelis kiekis duomenų. Tada reikalingas duomenų atkūrimas. Micro SD card recovery (SD kortelių duomenų atkūrimas), hard diskų atkūrimas, kitų kompiuterinių duomenų atkūrimas – tai su kuo susiduria daugybė specialistų.

Saugus LondonasTrumpai apibendrinkime – kokie duomenys mūsų gyvenime užima svarbią vietą ir su kurių duomenų praradimu dažniausiai susiduriame. Visų pirma – nuotraukos, rašytiniai failai, techninė informacija, filmai, video failai. Jeigu esame kokios nors komercinės bedrovės, didelės įmonės atstovai – dažnai rizikuojame prarasti įvairią įmonės dokumentaciją, klientų duomenų bazės įrašus, konfidencialią informaciją, reklaminę medžiagą ir taip toliau. Kaip mes susiduriame su duomenų praradimu? Čia koją dažniausiai pakiša koks virusiukas, paliktos žmogiškos, loginės klaidos, su elektros tiekimu susiję trikdžiai (bent jau senesniais laikais tai keldavo didelį pavojų, jei energija dingdavo dar prieš failo išsaugojimą), taip pat duomenys dažnai prarandami dėl atminties diskų problemos, fizinių diskų ar paties kompiuterio lūžių.

Daugelis žmonių mano, kad praradus duomenis, atgauti jų nebeįmanoma. Daugybė įmonių tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse specializuojasi ties duomenų atkūrimo procesais. Jau vien įvedus į google paiešką atitinkamus raktažodžius, jau pirmajame puslapyje galite pamatyti gausybę paieškos rezultatų ir tikrai pasirinkti jums labiausiai patikusį ir kainos bei kokybės santykį atitikusį paslaugos tiekėją.

Kalbant apie užsienio rinkas, būtų galima pakalbėti apie vieną Didžiosios Britanijos kompaniją, teikiančią kokybiškas duomenų atkūrimo paslaugas. „Data recovery service London“ turi puikų vardą ir tarp vietinių, ir tarp lietuvių, besisvečiuojančių Londone. Kompiuterio duomenų atkūrimas, išmaniųjų telefonų kortelių duomenų atstatymas, atminties procesų atkūrimas – šių specialistų stiprioji pusė. Savo internetinėje svetainėje kompanijos atstovai drąsiai teigia, galintys pagelbėti jums daugiau nei 90% situacijų ir atkurti visus jūsų prarastus duomenis. Aplankykite bendrovės internetinę svetainę ir susipažinkite su jų teikiamomis paslaugomis plačiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *