Pasiruoškite slidinėjimui taisyklingai

Slidinėjimas – vis labiau plintantis laisvalaikio būdas, kuriuo užsikrečia tautiečiai. Natūralu, kad anksčiau apie tokią paslaugą nebuvo labai dažnai galvojama. Paprasčiausiai neegzistavo galimybės, kuriomis galima džiaugtis šiuo metu. Tiek nusprendus keliauti į užsienį ir apsilankyti populiariosiose Alpėse, tiek nuvykus į konkrečius Lietuvos miestus, kur suteikia galimybė slidinėti uždaroje patalpoje. Bet kuriuo atveju – slidinėjimas reikalauja specifinio pasiruoši siekiant, kad paskui ilgas dienas po džiaugsmo nejustumėte didelio skausmo.

PRIEMONĖS

Slidinėkite saugiaiŠiuo atveju kalbėsime apie tai, kai žmonės nusprendžia keliauti kiek toliau Lietuvos ribų ir išbandyti tikrą slidinėjimą tikruose kalnuose. Tai reikalauja kur kas didesnio daiktų pasiruošimo nei kad nusprendus džiaugtis Druskininkų teikiamais privalumais. Geriausią ir tiksliausią informaciją jums gali suteikti profesionalai. Žinoma, bent pagrindus apie paslaugą ir jai reikalingus daiktus pasistengsime sudėti mes patys.

  1. Įsidėkite atitinkamų drabužių. Jie turėtų būti labai šilti ir tuo pačiu neperšlampami. Žinoma, slidinėjimas vyksta su profesionalia apranga, tačiau laisvu laiku vistik teks būti šaltyje. Tad tik gera apranga gali užtikrinti, kad maloniai jausitės. Tuo pačiu, kad neperšalsite.
  2. Nepamirškite įsimesti ir kremo nuo saulės. Skamba kiek juokingai? Tikrai ne. Jis būtinas, kadangi kalnuose saulutė labai arši, net ir tokiu atveju, jeigu slepiasi už debesies. Nudegti galite labai stipriai. Pasistenkite, kad veidas būtų labai kruopščiai išteptas.
  3. Švarūs apatiniai ir šiltos kojinės – būtini. Turbūt kaip ir visada keliaujant atostogauti.
  4. Labai atidžiai reikia vertinti batus, kuriuos su savimi planuojate pasiimti. Jie turi būti labai šilti ir geriausia jei bent vienu dydžiu didesni nei reali jūsų pėda.

PASIRUOŠIMAS

Jei reguliariai sportuojate, tokiu atveju jums neturėtų iškilti kokių nors problemų siekiant slidinėti. Tačiau jeigu sportas nėra jūsų geriausias draugas – rekomenduojame bent savaitę prieš kelionę pasimankštinti. Kad ir namuose. Taip bent jau kiek paruošite raumenis būsimai veiklai. Kitu atveju gali būti, kad po slidinėjimo labai stipriai skaudės raumenis ir po vienos dienos paprasčiausiai nebesinorės visas kitas lipti ant slidžių.

Slidinėjimas – smagi pramoga, kurią išbando vis daugiau žmonių. Nesvarbu, koks šiuo metu pas jums yra oras už lango – rekomenduojame išbandyti šią pramogą. Tai puikus laisvo laiko praleidimas tiek vienam, tiek su šeima. Skvarbiusia detaliai susižinoti apie šią pramogą ir tinkamai jai pasiruošti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *