Mūsų šeimos paslaugų skelbimai

Pateiksime paprastą pavyzdį, kaip paslaugų skelbimai gali padėti pragyventi visai gražiai šeimai ir giminei. Imkime įsivaizduojamą šeimą, suteikime jai profesijas ir pažiūrėkime, kaip apie jų paslaugas parengti skelbimai, padėtų jiems išgyventi šiame pasaulyje.

Laisvai samdomas statybininkas

Paslaugos internetuSūnus Rokas yra žmogus, kuris ir studijavo universitete humanitarinius dalykus, ir dėstė vaikams mokyklose. Tačiau galų gale jo gyvenimas susidėstė taip, kad jis tęsia savo seną amatą – statybas. „Pabandžiau įsidarbinti vienoje didelėje įmonėje Vilniuje. Siaubas, kaip nepatiko. Žmonės girti eina į darbą, spjaudosi, rūko, keikiasi. Vyrauja tokia baisi atmosfera, su kuo pakalbėti nėra. Ir nesuprantu, kodėl taip. Juk statybininkas, ypač tas, kuris ne pavaldinys, o pats galvoja, turi būti labai protingas žmogus, kvailas tiesiog nesugebės dirbti tokio darbo, nes čia reikia daug ką apgalvoti. Taigi, nusprendžiau dirbti savarankiškai. Apie tai, kad darau vidaus apdailą, yra tam tikruose kataloguose ir portaluose paslaugu skelbimai, ir man tai visai pasitarnauja. Aišku, yra ir draugų rekomendacijos, kai jie mane vieniem ar kitiem žmonėm mane parekomendavo. Bet galiu pasakyti, kad šiai dienai rezultatai labai geri. Dar tik ruduo įpusėjęs, o aš užsakymų turiu jau visai ateinančiai vasarai“, – džiaugiasi jaunas vyras.

Dukra – programuotoja

Dukra Rita sako, kad dirba programuotoja. „Iš pradžių verčiausi logistikos srityje. Tokioje mirštančioje iš esmės, nes ten dabar žmones pakeičia kompai. Ir gerai, tegul progresuoja ir tokios vietos. Bet man, aišku, teko išmokti kažką naujo. Taigi, dabar programuoju. Tai man patinka, išmokau gana greitai. Dar dirbdama logistikoje pradėjau programuoti kelis projektus iš pradžių sau asmeniškai, o paskui ir užsakymų vienas – kitas po truputį atsirado. Tai smagu. Dabar, kadangi esu tokia visai tiesiog laisvai samdoma, turiu tą žinią apie save vis skleisti. Irgi mano paslaugų skelbimai yra pagrindinis būdas pranešti pasauliui apie save. Ir tai tikrai visai neblogai pasiteisina“, – džiaugiasi Rita.

Tėtis psichologas

Tėvas Tomas dirba psichologu. Jis tą daro taip pat individualiai, nes viename mieste turi savo psichologo kabinetą, kur dirba ir dar keli žmonės. Jeigu ne skelbimai apie šias paslaugas, tai kažin, ar būtų galima pasidžiaugti tokia klientų gausa.

Mama – grožio specialistė

Na o mamai sukti plaukus ir lakuoti nagus patiko visą laiką. Tačiau tik neseniai ji ėmė tai laikyti savo pragyvenimo šaltiniu. Iš pradžių įsidėjo vieną skelbimą, po to kitą, o dabar jau ir klientų yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *