Mano paskutiniai automobiliai

Pastarąjį kartą automobiliu supirkimas Vilniuje man buvo itin naudingas. Savo seną nebenaudojamą „Golf“ automobilį atvežiau į supirktuvę ir visai gerai iš to uždirbau – dvigubai daugiau negu tikėjausi. Klausiau darbuotojų, ar jiems patiems automobiliu supirkimas Vilniuje yra vis dar pelningas, šie pripažino, kad jau yra nebe tie senieji laikai, bet vis dar galima užsidirbti.

Paskutinė mašina – paskutinis auto įvykis

Automobiliai, kuriuos vairavauSu paskutiniu „Golf“ nukeliavau nemažai, mačiau daug: teko pabūvoti netolimame užsienyje, nors mašina tikrai buvo jau sena, ir daug kas nebūtų leidęs su ja apskritai net važiuoti ilgesnį atstumą, tokį kaip nuo Marijampolės iki Panevėžio ir panašiai. Paskutinį kartą su juo važiavome gana ilgą atstumą iš festivalio į sostinę. Važiavome trise, radijos net nejungėme, nes ant automobilio užpakalinės mašinos sėdėjusi draugė tiesiog pati kalbėjo kaip radija, ir dar daugiau.

Staiga bevažiuojant iš šalutinio kelio įsuko kažkokia kita mašina, negalėjau patikėti, kad ji įsuko, ką ji manęs nematė? Jeigu nebūčiau šaltų nervų vairuotojas, viskas jau tada būtų pasibaigęs taip, kad būtų buvęs reikalingas automobiliu supirkimas Vilniuje, tiek mano, tiek to kito vairuotojo. Su manimi buvo keleiviai ir priekyje. Vienas variantas, kaip galėjau pasielgti – tai tiesiog pasukti į nedidelį griovį. Gal būtume šiek tiek pasivartę ir viskas būtų praėję. Guzas ant kaktos, sulankstytas kapotas, nieko baisaus. Kita vertus, baisu buvo dėl keleivių – tikrai nesunorėtų jiems sukelti baimės ir traumų. Tačiau sukimas į griovį visgi dar būtų gana saugus. Bet jo bėda – kitas vairuotojas pabėgtų, ir mūsų auto įvykis būtų tik mūsų pačių reikalas. Jeigu būčiau tiesiog pylęs į tą priekyje buvusią mašiną – būtų buvę daugiau bėdų, gal ir kraujo. Taigi, kažkaip intuityviai pasukau lyg ant griovio, lyg į kitą mašiną, ir pralėkiau griovio atbraila kaip per „Kobrą 11“. Buvo daug adrenalino, o keleiviai mane paskui vaišino mėsainiais ir kava, kad taip nuostabiai pravažiavau. Grįžę į Vilnių ne kartą vėliau visiems tą istoriją pasakojo.

Kiti auto įvykiai

Kiti auto įvykiai nebuvo tiek verti dėmesio. Realiai, dabar automobiliu supirkimas Vilniuje turi mano senąją mašinėlę, ir joje yra žymės, įlinkimai tų kitų, jau buvusių kažkada įvykių. Nebuvo jie labai žymūs, dideli, bet ir ne niekiniai – ir įlenkimų, ir sulenkimų, tokių dalykų visgi būta ir mano vairavimo patirtyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *