Mama karjeristė ir namų apyvokos daiktai

Ar kada nors susimąstėte, kad geros namu apyvokos prekes galėtų ne tik palengvinti ir patobulinti buities darbus, bet ir išsaugoti santuokas? Pasirodo, taip gali būti, jeigu pažvelgsime į viską per motinos – moters ir karjeros siekėjosperspektyvą. Mat siekdama ir būti motina, ir daryti karjerą, moteris pritrūksta valandų paroje. Retai kada pavyksta vaikų auklėjimą pasidalinti pusiau su vyru. Tačiau jeigu namie yra daug geros buitinės technikos ir aukštos kokybės namų apyvokos prekių, tai namų „tarnaitė“ ir nebus reikalinga, nes viską galės padaryti prietaisai.

Virtuvės technika

Namų prekėsMaisto kepimas, indų plovimas, daržovių tarkavimas, plaukimas Yra daugybė darbų, kuriuos reikia atlikti, norint pagaminti maistą. Tam arba galima pasitelkti visą dieną ten sėdinčią moterį ir skutančią bulves bei tarkuojančią morkas, plaunančią indus, arba viską iki 15 min optimizuojančią progresyvią moterį, kuri visiems šiems darbams įdarbina pirmiausiai techniką.

Patogus tvarkymasis

Jeigu reikia sutvarkyti namus, taip pat nebūtina darbuotis nuolat su sena šluota. Dulkių siurblys – robotas, tai tikras grynuolis jūsų svetainėje, kuris sutvarkys namus, kol jūs skaitysite spaudą. Labai geros šluostės su mikro pluoštais labai greitai surinks visus nešvarumus, todėl ir dulkių nuvalymas bus greitas ir paprastas.

Automatizuotas šildymas

Kaip vargsta tos, kurioms kas rytą tenka kūrenti krosnį? Krosnį kuriame ne tada, kai lauke šilta ir smagu nueiti basomis iki malkinės. Ne. Kuriame ją kai prabundame atšalusiame name, o laukia pučia šiaurys. Reikia apsirengti viską, ką turi, ir su kibiru eiti į malkinę kuro. Paskui kurti. Kartais iš pirmo karto nepavyksta, viskas užgęsta, tenka per naują prakuras sudėti. Tai irgi darbas. Ir – bėgantis laikas. Tad kas jau kas, bet šildymo sistemos, kurios netgi parduodamos internetu, tikrai turėtų būti modernios ir neverčiančios kažkam iš šeimos narių aukoti po 1 – 4 valandas per dieną „židinio kūrenimui“.

Darbas namuose?

Galiausiai motina, norinti dirbti ir užsidirbti, gali praktikuoti tiesiog darbą iš namų. Žinoma, tai būtų įmanoma tik tas kelias valandas, ar valandą, kol kūdikis miega. Arba kol žiūri filmukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *