Bagažas kelionei autobusu į užsienį

Atšilo oras – vaziuojamdrauge pasiblaškyti po užsienį. Po netolimas Europos sostines. Juk visai nesunku išsinuomoti mikro autobusiuką ir su juo nuvykti į Prahą, Varšuvą ar Rygą, ten pamatyti puikius senamiesčius, aplankyti galerijas ir pernakvoti viešbutį. Apsispręsti galite per 1 minutę, o ar pavyks susidėti lagaminą per 15 minučių? Pavyks, jeigu iškart žinosite, kokių dalykų reikėtų pasiimti į kelionę užsienin su mikro autobusu.

Sveikas maistas

Kelionės kartuKelionė autobusu ar mikro busiuku gali būti labai patogi, tačiau ji užtruks ilgiau negu važiuojant per Lietuvą aplankyti kaime gyvenančios močiutės. Ilgai teks būti ant ratų, todėl vertėtų pasirūpinti maisto atsargomis. Kam gaišti laiką vis stojant parduotuvėse, jeigu galima kartą apsipirkti prieš išvažiuojant? Mitybos specialistai būtinai rekomenduotų į keliones pasiimti tik sveikų užkandžių. Nors chalva, šokoladinis batonėlis ar riešutai ir užims nedaug vietos bei suteiks maistingų savybių, tačiau kažin ar būtent jais reikėtų lepinti skrandį visą laiką sėdint bei šokinėjant ant asfalto kalnelių. Pasiimkite kietų daržovių, nes kelionėje paprastai labai užkietėja viduriai. Tiks agurkai, ridikėliai, plautos mažos morkytės. Kieti vaisiai, tokie kaip obuoliai, mangai, įsimeskite avokadą. Šie produktai bus paprastai valgomi, su jais neišsitepsite, ir tai bus labai gerai važiuojant jūsų virškinimui. Taip pat įsidėkite vieną kietą sūrį, tai bus geras baltymų šaltinis. Kieta pilno grūdo duona taip pat bus geras variantas.

Vanduo

Žinoma, į kelionę reikia pasiimti vandens. Jo turėkite tiek, kad užtektų visai kelionei, jeigu niekur taip ir nestosite apsipirkti. Gali būti, kad taip ir bus. Kartais vairuotojai mieliau stabteli kvapą gniaužiančios gamtos kampelyje, pasigrožėti, parūkyti ir pasivaikščioti, o ne stoja prie pakelės brangių parduotuvių.

Higienos priemonės

Kadangi kelionė gali trukti net iki dviejų ar trijų parų, rekomenduojama turėti pirmosios higienos reikmenų rinkinį. Tai galėtų būti servetėlės, drėgnos šluostės, dantų šepetėlis, dantų pasta, muilas. Aišku, reikia ir švarių rūbų, kadangi autobuse kojinių ar kelnaičių neišsiskalbsite ir ant gyvatuko nepasidžiausite. Nepamirškite turėti dezodorantą, kurį rekomenduojama naudoti dar prieš išeinant iš namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *