Kaip išsirinkti veterinarą

Kiekviena veterinarijos vaistinė yra skirtinga, ir žmogui, pirmą kartą įsigijusiam gyvūną, ieškančiam, kur nuo šiol reikės jį gydyti, gali būti ne taip ir lengva susigaudyti, kokią kliniką būtų geriausia rinktis. Tad į ką žiūrėti ir pagal ką išsirinkti?

Pagal atliekamas paslaugas

Profesionali vaistinėNeskubėkite iškart veterinaro rinktis tik pagal tai, kad būtų kuo arčiau namų, ar kad kuo pigiau kainuotų. Peržvelkite, kokias paslaugas teikia, pavyzdžiui, Jakovo klinika, o kokias – prie namų esanti mažutė veterinarijos klinika. Tai svarbu. Juk ir patys savo ar vaikų sveikatą patikėtumėte mieliau profesionaliam Santariškių kolektyvui, kur yra ir visa reikalinga įranga, ir vaistai, ir medikai, ir teikiamos aukščiausio lygio paslaugos. Jas labiau norėtumėte rinktis, nei aptarnavimą kaimo ambulatorijoje, kur dirba II lygio gydytojai, neturintys net licenzijos svarbesniems sprendimams priimti. Tad pagalvokite, kokių paslaugų reikia ir reikės jūsų gyvūnui ir pagal tai rinkitės veterinarijos kliniką.

Pagal vietą

Aišku, jeigu jums patraukliausiai atrodanti klinika yra už dviejų valandų kelio, o prie namų yra kitokia klinika, tai irgi darys įtaką. Galbūt geresnes klinikas galima rinktis esant svarbioms procedūroms, pvz., chirurgijai. O štai paprastoms apžiūroms, skiepams, nagų karpymui – gal pakaks ir nedidelės klinikos prie namų. Šiaip ar taip, puiku, kai prie namų yra bent kažkokia veterinarijos klinika, kur, esant poreikiui, gyvūnėliams būtų suteikta pagalba.

Pagal darbo laiką

Galbūt iškart tos klinikos, kuri dirba visą parą, ir nesirinksite. Tačiau vertėtų bent jau pasiaiškinti, kur, netoli jūsų, yra tokių klinikų, privačių gydytojų kabinetų, kur darbo veikla vyktų visą laiką. Tai yra, būtų galima ne tik susitarus paskirtu laiku atvesti gyvūną, bet ir kreiptis skubiu atveju, jeigu kas nors būtų negerai.

Pagal tai, ką galima įsigyti gydykloje (ar yra vaistinė)

Taip pat apžvelgiant paslaugų kokybę, verta pasidomėti, ką galima įsigyti tokioje vietoje, kur norite gydyti gyvūnus. Ar ten veikia veterinarijos vaistinė, ar pardavinėja specializuotus, galbūt receptinius vaistus? Labai patogu, kuomet iškart efektyviai taikomas ir gydymas, ir galima įsigyti reikiamų vaistų.

Pagal rekomendacijas

Kitas reikalingas dalykas, renkantis paslaugas, ne tik veterinarijos, bet ir apskritai bet kokias – tai įsiklausyti ir įsižiūrėti į rekomendacijas. Ką žmonės kalba internete? Kokie atsiliepimai? O gal jūsų pažįstami ten jau vedė savo gyvūnus ir gali pakomentuoti? Žiūrėkite ir į tai, ypač, kai rinksitės tarp šiek tiek brangesnių, ir tarp pigesnių paslaugų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *