Kaip išgauti tobulas garbanas

Žinote, koks yra paprasčiausias būdas atnaujinti savo išvaizdą ir atrodyti kur kas geriau? Tai tiesiog susigarbanoti plaukus. Ir tai jums padės padaryti plaukų garbanojimo žnyplės. Šį iš pirmos pažiūros gana paprastą prietaisą savo namuose turi daugelis moterų, tačiau toli gražu ne visos žino kaip taisyklingai juo naudotis.

žnyplėsŠiame straipsnyje pabandysime paaiškinti, kaip greitai, paprastai, tačiau efektingai sugarbanoti savo tiesius plaukus naudojant garbanojimo žnyples. Pirmas dalykas kurį reikėtų nuspręsti, kokio tipo prietaisą naudosite – ar tai bus plaukų garbanojimo žnyplės, ar paprasčiausia garbanojimo lazdelė. Kadangi efektas neabejotinai geresnis, rekomenduojame rinktis pirmąjį variantą. Be to, tokiu būdu sutaupysite laiko.

Kitas dalykas kurį reikėtų apsvarstyti – kokio dydžio garbanų pageidaujate. Tik žinodamos garbanų dydį, galėsite tinkamai pasirinkti plaukų garbanojimo žnyples.

Prisiminkite, kad bet koks darbas su plaukais prasideda tik tuomet, kai jie yra išplauti ir iššukuoti. Plaunant galvą būtinai naudokite plaukų šampūną ir kondicionierių, o išsausintus plaukus palepinkite drėkinamąja priemone.

Prieš pradedant naudoti plaukų garbanojimo žnyplės, visuomet įsitikinkite jų temperatūra. Rekomenduojame pradėti nuo ko mažesnės temperatūros. Ne paslaptis, jog didelis karštis žaloja plaukus ir juos alina, tad kuo žemesnę temperatūrą naudosite, tuo bus geriau. Jei pabandžius suformuoti garbaną ant tam tikros žemos temperatūros nieko nesigaus, galite palaipsniui didinti temperatūrą iki tol, kol išgausite norimą rezultatą – tokiu būdu išsiaiškinsite pačią minimaliausią temperatūrą, su kuria galite dirbti.

Kai jau išsiaiškinsite darbinę temperatūrą tinkančią jūsų plaukams, turėsite suskirstyti savo plaukus į dvi arba tris atskiras dalis, priklausomai nuo to, kokio storumo yra jūsų plaukai. Prilaikykite viršutinius sluoksnius su šukomis, o apatinį garbanokite su plaukų garbanojimo žnyplėmis. Kartokite procedūrą kol apeisite aplink visą galvą, o tuomet tiesiog pereikite prie sekančio plaukų sluoksnio. Jei tiesiog garbanosite viršuje esančius plaukus, o su apatiniais nieko nedarysite, gero rezultato nelaukite. Ta pati taisyklė galioja ir tuo atveju, jei nuspręstumėte garbanoti visus plaukus iš karto.

Kuomet baigsite procedūrą, rekomenduotina gerai papurtyti galvą ir leisti garbanoms susistovėti. Tiesa, tikriausiai nenorite turėti išsidraikiusių garbanų arba garbanų kurios išsileidžia vos po pusdienio. Tai reiškia, jog jums reikės ir specialios priemonės plaukų formavimui. Paprastai tai būna plaukų formavimo priemonė garbanotiems plaukams. Supurškę plaukus šiuo specialiu laku, galėsite lengviau išgauti norimą formą, o suformuotos garbanos ant jūsų galvos laikysis ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *