Kaip gyvūnai veikia mūsų psichiką?

Šiais laikais sunkiai galima atrasti tokius žmones, kurie nemyli gyvūnus. Daugelis lietuvių namuose laiko net kelis augintinius, kurie tampa geriausiais draugais ir pačia geriausia pagalba, kai jos reikia.ne veltui veterinaras Vilniuje daro viską, kad net ir pačios baisiausios ligos nebūtų grėsmingos ir gyvūnas būtų laimingas, žvalus, galiausiai, sveikas.

KatinasMokslininkai įrodė, kad gyvūnai teigiamai veikia mūsų psichologiją. Ne veltui jie ypač rekomenduojama tiems asmenims, kurie turi psichologinės sveikatos problemų.

Raminimas, kuris gydo

Gyvūnai pirmiausia padeda žmogui nusiraminti. Svarbiausia, kad šiuo metu raminimo metodų su gyvūnais netik dag, tačiau taip pat ji labai puikiai tinka ir skirtingiems žmonėms. Nuo tokių, kurie padeda atsipalaiduoti sergant depresiją iki žmonių, kurie turi autizmo spektro sutrikimų ir kurie gali padėti žmogui kur kas geriau jaustis.

Raminimo metu žmogus glosto gyvūną ir pats renkasi tokį metodą, kuris jam labiausiai tinka. Svarbiausia rasti tokį gyvūną, kuris tikrai teigiamai veikia žmogų.

Kokie gyvūnai tinka terapijai?

Žinoma, ne visi gyvūnai tinkami terapijai. Kurie kuria tikrai dar labiau erzina nei kad neša geras emocijas. Pavyzdžiui, puikiai tinka šunys, kurie jau seniai vadinami pačiais geriausiais žmonių draugais. Tačiau ir patys šunys yra labai įvairūs, tikrai ne visi empatiški kai kad galima būtų tikėtis. O geriausia yra įsigyti draugą, kuris visada bus su Jumis. Tokiu atveju jo rūšis tampa visiškai nebesvarbi.

Rodykite jam meilę…

Gyvūnas neš Jums naudą ir tuo pačiu ramins tokiu atveju, jeigu ir Jūs jį mylėsite. Jie jaučia jus ir tuo pačiu geras Jūsų mintis. Kuo daugiau meilės jiems skirsite –tuo jie daugiau jos ir skirs jums, tad galiausiai bus galima sukurti gražius santykius, kurie abiems pusėms kelia geras emocijas…

Žinoma, gyvūnai mums ne tik naudą neša, tačiau taip pat ir reikalauja dėmesio. Taigi, po ranka visada turi būti numeris specialisto, kuris gali ištiesti pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Tokiu atveju žmogus bus laimingas, ramus, nes jo gyvūnas bus sveikas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *