Vyriški kvepalai pagal zodiako žemklą

Nepaisant to, ar tikite dangaus kūno judėjimo įtaka mūsų gyvenimui žemėje, ar ne, horoskopus kartais paskaito kiekvienas. Galbūt jūs tuo tikite iš visos širdies, o galbūt žiūrite skeptiškai, tačiau tai vis tiek yra įdomu. Horoskopai tikriausiai gali atsakyti į visus jūsų gyvenime iškilusius klausimus, bet jais pasitikėti ir vadovautis visada nereikėtų. Ar žinojote, jog kvepalai vyrams taip pat gali būti parenkami atsižvelgiant į zodiako ženklą? Tad jei neturite idėjų kokius kvepalus pirkti, tiesiog pažiūrėkite į šį sąrašą ir suraskite savo zodiako ženklą – galbūt tai bus puikus sufleris?

Avinas (kovo 20 d. – balandžio 19 d.)

Stiprios asmenybės, kurios beveik visada žino ko nori. Avinai elgiasi ryžtingai ir savo sumanymus dažniausiai įgyvendina nepaisydami pašalinių nuomonės. Tokiems vyrams reikalingi kvepalai kurie būtų stipraus kvapo, nešantys savyje daug energijos.

Jautis (baldanžio 19 d. – gegužės 20 d.)

KvepalaiTai patys ištikimiausi draugai, geriausi šeimos vyrai. Jaučiai dažniausiai yra labai susikoncentravę ir siekiantys savo tikslų, kreipiantys detales net į menkiausią smulkmeną. Todėl kvepalai vyrams šiems žmonėms taip pat turi būti parenkami kruopščiai – geriausiai tiktų karšti, jautrūs, energetiški kvepalai.

Dvyniai (gegužės 20 d. – birželio 20 d.)

Dvyniai dažniausiai būna labai komunikabilūs, socialūs. Tuo pačiu jie ir labai smalsūs, optimistiški. Kvepalai jiems labiausiai patinka sūriai saldūs, turintys gėlių aromatą, kvepiantys gaiviai.

Vėžys (birželio 20 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai iš prigimties yra svajokliai, romantikai. Nors egzistuoja mitas, jog vėžiai yra patys moteriškiausi vyrai, iš tiesų jie yra labai vyriški, tačiau ganėtinai jautrūs ir emocionalūs. Jiems labiausiai patiktų kvepalai kurie yra saldūs ir švelnūs, neiššaukiantys.

Liūtas (liepos 22 d. – rugpjūčio 22 d.)

Geri lyderiai ir puikūs vadovai, dažniausiai pasižymintys ir gera širdimi bei nuolankumu. Tokiems žmonėms labiau už viską patinka sultingi ir gaivūs kvapai. Kartais gali tikti ir kažkas aštraus.

Mergelė (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 22 d.)

Itin kruopštūs, tvarkingi ir subtilūs vyrai, savo gyvenime mėgstantys aiškumą ir organizuotumą. Kvepalai atitinkamai turėtų būti delikatūs, galbūt šiek tiek saldūs, bet subalansuoti.

Svarstyklės (rugsėjo 22 d. – spalio 22 d.)

Vyrai gimė po šiuo ženklu dažniausiai yra komunikabilūs, geri oratoriai, gebantys su visais rasti bendrą kalbą. Taip pat jie ir geri derybininkai. Tokiems žmonėms labiausiai tinka itin saldūs, tačiau tuo pačiu ir gaivūs kvepalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *