Naujausi Huawei telefonai ir jų apžvalga

Kažkada visą pasaulį apskriejusi savotiška pamišimo banga, kuomet žmonės konkuravo, kurio telefonas geresnis, praėjo jau seniai. Šiandien visi išmanieji telefonai gali pasiūlyti ir puikų dizainą, ir unikalias funkcijas, ir greitą procesorių, puikią kamerą bei daugelį kitų savybių ir funkcijų. Dėl to tampa sunku apsispręsti, kokį prekės ženklą rinktis. Jei ieškote optimalios kainos ir ne ką prastesnio aukštos klasės telefono nei dažniausiai linksniuojami konkurentai – į jūsų sąrašą privalo būti įtraukti Huawei telefonai. Juolab, kad paskutinieji modeliai nustebino itin sustiprėjusiu dizainu, naujausiomis technologijomis bei stebinančiais savo programinės įrangos sprendimais. Apžvelkime juos.

Huawei P9

Šis modelis įspūdį sudarys visiems, kurie mėgsta solidų, tačiau akį traukiantį telefonų dizainą. Minimalistinė priekinė dalis ir aliuminė telefono nugarėlė jį daro ne tik stilingą bei modernų, bet ir saugų, patvarų, patogų laikyti rankoje. Huawei telefonai žavi ne tik dailiu korpusu, bet ir puikiai pritaikytais šoniniais mygtukais. Jie tvirti, stabilūs, atskirti vienas nuo kitos, kad naktį apgraibomis netektų sumaišyti, kur įjungimo/išjungimo ar garso valdymo mygtukas.

Kadangi dairantis telefono žmonėms ypač aktualus saugumas, būtina pabrėžti, jog Huawei telefonai turi vienus sparčiausių ir tiksliausiai veikiančių pirštų antspaudų skaitytuvų. Ne išimtis ir Huawei P9, kurio antspaudų skaitytuvo reakcija puiki, o ir tikslumas – stebinantis.

Dar vienas, šių laikų vartotojams ypač aktualus kriterijus renkantis naują telefoną, – jo kamera. Huawei telefonai, o šiuo atveju P9 modelis, turi dvi 12MP kameras su f/2.2 apertūra ir „Leica“ optika. Viena kamera – įprasta, spalvota, o antroji – nespalvota. Tai padeda kokybiškiau fiksuoti nespalvotus kadrus jų neapkraunant bereikalingais efektais.

Huawei P10

Jei aptariant Huawei P9 modelį minėjome, jog Huawei telefonai pasižymi puikiomis kameromis, naujausias gamintojo modelis pranoksta pats save. Čia išlaikoma dviguba – spalvota ir nespalvota kameros, tačiau portretų kokybę ir profesionalumą užtikrins ir 2x Hibridinis priartinamas bei pirmoji priekinė Leica kamera.

Naujasis Huawei P10 taip pat pristato daugelį itin patogių integruotų įrenginių bei funkcijų, tokių kaip greitasis įkroviklis, dar greitesnis ir efektyvesnis pirštų antspaudų skaitytuvas, galingiausias procesorius Kirin 960 4*Cortex A73 2.4GHz + 4*Cortex A53 1.8GHz. Stebins ir neįprastas dizainas, kuriame vyrauja naujos spalvos, pavyzdžiui, žalia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *