Lauko baldų funkcionalumas prastomis oro sąlygomis

Funkcionalūs baldai laukuiJokiu kitu metų laiku lauko baldai nesulaukia tiek paklausos ir dėmesio, kaip vasarą. Sušilus orams kiekvienam norisi praleisti kuo daugiau laiko gryname ore, besimėgaujant saule, mat visus likusius metus dažniausiai turime slėptis po storais drabužiais ir laiko leidimas lauke neteikia tiek malonumo. Tačiau ir vasarą Lietuvoje tenka sulaukti vėsių dienų ar lietaus, tad renkantiems lauko baldus rekomenduojame atkrepti dėmesį ne tik į išvaizdą, tačiau ir funkcionalumą įvairiomis oro sąlygomis. Juo labiau, šiandien tai yra puikiai suderinama.

Protingas baldų rinkimasis

Pradėjus lyti lietui tikrai nesinorės bėgti į kiemą ir skubėti sunešti visus lauko baldus tam, kad juos apsaugoti. Tam reikėtų ne tik kantrybės ir valios, tačiau jūsų namuose turėtų būti atitinkami interjero sprendimai, leisiantys bet kada patogiai laikyti visus lauko baldus, kurie užima nemažai vietos, tol, kol nustos lyti lietus. Žinoma, tai skamba kaip kvailystė, todėl būtent dėl šios priežasties siūlome iš anksto pasirūpinti šiuo klausimu.

Renkantis lauko baldus visuomet pagalvokite apie jų funkcionalumą, esant prastoms oro sąlygoms. Atitinkamai rinkitės baldų medžiagas, atsižvelkite į atsparumą, pagalvokite apie papildomas apsaugas nuo vandens ar kaitrios saulės, rinkitės aukštesnės kokybės baldus.

Stenkitės nesirinkti baldų, kurie turėtų daug medžiaginių detalių, mat jos po kiekvieno lietaus sukelia problemų jas džiovinant, o ir medžiaga greičiau dyla bei praranda savo spalvą. Mediniai lauko baldai taip pat nėra puikus pasirinkimas, nebent jei šie yra lakuoti ir turi sluoksnį lako, kuris yra atsparus vandeniui. Mat kitu atveju, medis linkęs greičiau irti ir dėvėtis, kuomet yra drėgmėje. Geriausias pasirinkimas tai vandeniui atsparios medžiagos kaip plastikas ar pintų baldų medžiagos, kurių išvaizdos bei ilgaamžiškumo vanduo neįtakos ir nesugadins.

Renkantis lauko baldus reikėtų atsižvelgti ir į papildomą apsaugą. Virš lauko stalų, sofų, fotelių, kurių neatskiriama dalis yra medžiaginiai paminkštinimai, rekomenduojame kaip minimaliausią apsaugą pasatyti bent skėtį nuo saulės, kuris gali puikiai tapti ir skėčiu nuo lietaus. Pats efektyviausias būdas būtų tokius baldus apgaubti neperšlampama plėvele arba paprasčiausiai minkštas ir medžiagines dalis sunešti į namų vidų, kol nustos lyti.

Įrašo “Lauko baldų funkcionalumas prastomis oro sąlygomis” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *