Kaista kompiuteris? Reikia išvalyti jo aušinimo sistemą!

Kadangi mėgstame prižiūrėti daiktus, kuriais naudojamės, kadangi šie pradeda tarnauti dar ilgiau negu tų žmonių, kurie nesinaudoja, pasidaro aktualus kompiuterio valymas. Nesvarbu ar tai būtų programinė įranga, kurios pagalba galima išvalyti iš kompiuterio kenkėjiškas programas t.y. virusus, šnipinėjimo programas, ar tai būtų fizinis kompiuterio valymas. Turime omeny dulkių siurbliavimas, komponentų termopastos keitimas, bet kokiu atveju jums prireiks specifinių žinių rinkinio ir sugebėjimo jas pritaikyti.

Valome kompiuterius nuo dulki7Taigi, norėdami pirmiausiai išmokti fiziškai išvalyti kompiuterio dalis, turėsite atlikti šiuos žingsnius. Pirmas dalykas, tai gauti reikalingus įrankius, kad kompiuterio valymas nepažeistų jo komponentų. Tai būtų specialus šepetėlis, kuris reikalingas dulkėms tarp smulkių mikroschemų išvalyti ,tada termopasta ir žinoma, atsuktuvas, pageidautina su magnetine galvute varžtams surinkti. Kai sugebėsite įsigyti šiuos įrankius, turėsite išmokti išardyti savo kompiuterį. Kaip tai padaryti jums galės paaiškinti apie kompiuterius nusimanantis draugas arba nemažai dar naudingos informacijos galėsite susirasti paprasčiausiai internete apsilankę video tinklapiuose ir pasimokę iš jų, kaip ardomas kompiuteris.

Jeigu visgi nusprendėte jog fizinis kompiuterio valymas jums dar kol kas nėra labai reikalingas, o labiau reikalingas programinis valymas, t.y. kompiuteris ilgai užsikrauna, įtartinai veikia arba turite kitokio pagrindo manyti, jog programinę įrangą reikia valyti, parsisiųskite antivirusinę programą. Paieškos sistemos jums padės susirasti sėkmingai virusus šalinančią antivirusinę įrangą. Kompiuterio valymas neretai yra atliekamas jau perkant kompiuterį, taip pat prie šio pridedamos būna įvairių antivirusinių licencijos, pakanka pasiteirauti nuolaidos antivirusinei kadangi kiekviena kompiuterius pardavinėjanti įmonė jums turės ką pasiūlyti iš šio ruožo.

Antivirusinę pasirinkinę priklausomai nuo to, kiek parametrų bus jūsų kompiuteryje ir kaip jūs juo naudositės. Neretai jeigu kompiuteriu pakanka naudotis nebūtinai turint internetą, pakaks paprastos antivirusinės, kitu atveju jeigu naudositės internetu prireiks ir ugniasienės, o jeigu darysite ką nors rimčiau su internetu, pavyzdžiui transliuosite kokį nors žaidimą, prireiks ir papildomos programinės įrangos kuri atlaikys įvairias atakas. Kompiuterio valymas prasideda nebūtinai tada, kai kompiuterinis tampa virusuotas, todėl pasirūpinkite jog šis būtų praskanuotas bent kas porą dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *