Kaip papuošti vietą vestuvėms

Jeigu vestuvėms jau numatyta šventės vieta, reikia galvoti, kaip ji bus paruošta jūsų specialiai dienai. Dažniausiai vestuvėms šventės vietos yra puošiamos standartiniais papuošimais, vadovaujantis tam tikromis puošimo strategijomis ir technologijomis. Žinoma, pasamdyti vestuvių padėjėjai jums leistų tokių darbų nusikratyti ir patikėti juos kitiems.

Iš anksto apgalvota tema, idėjos

Ruošiamės šventeiJeigu šventės vieta bus puošiama vestuvių planuotojų, o ne jūs tą darysite asmeniškai, tai matysite, kad jie jums pasiūlys, kaip tą padaryti. Bus numatytas kažkoks papuošimo būdas ir jūs galėsite jį priimti arba atsisakyti, priklausys tik nuo jūsų. Taip pat jeigu viską darysite patys, tuomet turėsite pagalvoti, kokia yra tema. Kuo naudinga tema, ruošiant vietą šventei? Tai labai apriboja, bet ir išlaisvina, nes tik suvaržius laisvę atsiranda kūrybingumas. Jeigu tema bus „dangus“, jūs iš karto galvosite apie tai, kas panašu į dangų, dėl to atsiras balta, mėlynos spalvos šventės vietoje, atsiras vatos papuošimo, kažko panašaus į debesis, į paukščius. Visa tai sudarys vieningą visumą, bus gražu ir skoninga. Tada, kai vienijančios temos nėra, tenka tempti bet ką ir rezultatas neretai būna kičas.

Gėlės – svarbiausia

Kad ir kokią temą nuspręsite pasirinkti, kad ir kokia tema bus puošiama šventės vieta, tačiau prisiminkite, kad svarbiausi papuošimai visgi bus visada būtent gėlės. Tik su gėlėmis galėsite sukurti patį dailiausią vaizdą, gauti tai, ką norite matyti. Be to, jos yra pagrindinis vestuvių simbolis. Gėlės turi būti šviežios, tačiau daugiau jokių apribojimų nėra. Kokios jos bebūtų, jos atneš gyvumo ir grožio į bet kurią šventės erdvę.

Žvakės, šviesos, ugnis

Taip pat labai dera vestuvių šventės vietą puošti žvakėmis, žibintais ir kitais šviesų šaltiniais. Tai leis patirti tam tikrą jaukumą, romantiką, kas ypatingai pasireikš, kai jau ims vakarėti ir temti. Tik būkite atsargūs ir užtikrinkite, kad tai nesukeltų gaisro nei dieną, nei naktį, kai visi bus mažiau sąmoningi, nes jau išgėrę ir labai atsipalaidavę.

Papuošimai virš mūsų

Per vestuves dera puošti ne tik įprastas vietas, tokias kaip stalai, staliukai, lentynos, kėdės, langai, bet ir puošti vietą virš galvų. Gražu, kai nuo lubų kabo žemyn gėlių girliandos. Meilės simboliai ar gėlės – kaip nuspręsite, tas ir sudarys tas girliandas. O gal tai bus baltų lempučių girliandos. Svarbu, kad būtų švelnu, jauku, gražu ir tikra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *