Kad mobilusis telefonas neatsibostų

Mes visi norime, kad mūsų turimi mobilieji telefonai ne tik tinkamai tarnautų, bet ir niekada neatsibostų. Juk būtų taip šaunu, jeigu juos galėtume naudoti be jokių nervų, kad dabartinės telefonų tendencijos jau yra gerokai pralenkusiuosemūsų įrenginį. Ar įmanoma naudoti telefoną kuo ilgiau, kad telefonų tendencijos nebūtų labai nutolę? Kapi padaryti, kad mūsų seni, bet vis dar gerai veikiantys mobilieji tarnautų ilgai ir mums neatsibostų? Keletas patarimų, kurie galbūt padės rasti tą atsakymą.

Pirkite naujausią modelį

TelefonaiPirmas ir svarbiausias pasiūlymas – jeigu jau perkate telefoną, tai iškart pirkite naujausią modelį. Taip jūs užsitikrinsite, kad ilgiausią maksimalų terminą jūsų telefonas vis dar atrodys ne pasenęs. Iš pradžių jis atrodys stulbinamai madingas ir naujas, ir visi norės pažiūrėti, kaip jis veikia. Po to jis pasidarys vis dar iš naujesnių, bet jau nebe pirmas eilėje. Vėliau taps prieinamas daugumai, galiausiai atpigs ir bus vienas pigiausių, kurį siūlys ryšio operatoriai už kelis eurus su 24 mėnesių sutartimi. Tačiau jūs jį turėsite jau galbūt 5 metus, ir jis vis dar bus perkamas. Jeigu iškart pirksite tokį nukainuotą senesnio modelio telefoną, netrukus pamatysite kaip pasaulis jį išleidžia per galines duris į pagyvenusios ir neįdomios technikos užkulisius.

Saugokite viršelį ir ekraną

Visada ketindami telefoną naudoti ilgai, saugokite jo viršelį ir ekraną. Nes tai leis atpažinti, ar telefonas senas ir panaudotas, ar dar apynaujis. Tad naudokite apsauginę plėvelę ekranui, taip pat kas porą metų pakeiskite ir plastikinį korpusą.

Siųskitės programėles

Labai dažnai žmonės, kurie turi mobiliuosius ir išmaniuosius telefonus, pamiršta, kad su jais galima siųstis naujas programėles. Jeigu jums ir atsibodo telefonas, jeigu manote, kad jis jau neatitinka naujumo standartų ir šiuo metu kiti turi naujesnes funkcijas turinčius telefonus, tai dar nereiškia, kad ir jūs galite šiek tiek naujumo įpūsti telefonui, tarsi gyvybės. Kaip?Labai paprastai. Tereikia siųstis programėles. Pirma reikia atlaisvinti telefono atmintį ir daug ką ištrinti, o tada siųstis programėles, kurios iš tiesų leistų puikiai susitvarkyti su viskuo, kas vadinama atgyvena. Juk jeigu jūsų telefonas lieka tas pats, tai nereiškia, kad neiskeičia tai, ką galite į jį sudiegti. Jeigu būsite gudrūs, tai net ir senas išmanusis telefonas galės padaryti daugiau įspūdingų dalykų negu tie mobilieji, kuriems telefonų tendencijos šiuo metu plotų rankomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *