Įvairios šventės laive

Švenčiu laiveĮvairios šventės ir progos džiugina tuos, kurie tinkamai joms pasiruošia. Šiuo metu švęsti galima įvairiais būdais ir įvairiose vietose. Jūsų paslaugoms tiek restoranas ar sodyba, tiek ir laivo nuoma ar pokylių salė. Kiekvienai ypatingai progai galima surasti ir tinkamą vietą.

Per kiekvieną šventę reikia apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Viskas prasideda nuo planavimo darbų. Datos ir laiko pasirinkimas labai svarbus. Dažniausiai švenčiama šiltuoju metų laiku, todėl pasirinkus šį laikotarpį kuomet daugybė žmonių švenčia vestuves, krikštynas ir kitas šventes, reikia tinkamą šventės vietą rezervuoti kaip įmanoma anksčiau. Datos pasirinkimas įtakoja ir kainą, nes tuomet, kai yra didžiulė paklausa, tai ir kainos didesnės. Kartais galima sutaupyti rezervavus vietą iš anksto arba norint sutaupyti gali tekti šventę švęsti kitu laikotarpiu, kuomet taikomos nuolaidos. Nusprendus kada bus švenčiama reikia pasirinkti ir vietą, kur tai bus daroma. Šiuo metu pasirinkimas iš tiesų džiugina. Galima rasti daug gražių, originalių ar įprastų vietų, kur galėsite atšvęsti savo šventes.

Dabar labai populiari laivo nuoma. Jame galima švęsti pačias įvairiausias šventes: vestuves, mergvakarius ir bernvakarius, krikštynas, gimtadienius, įmonės jubiliejus ir kt. Be to, galima pasirinkti ir laivo dydį, tad net ir nusprendus sukviesti daug svečių bus galima linksmai atšvęsti laive. Švenčiant nedidelėje kompanijoje galima rasti nuomojamus nedidelius laivus, kurie talpina iki keliolikos žmonių arba nuomotis didelio laivo atskirą denį. Pavyzdžiui, Klaipėdoje yra didelis „Venus“ laivas. Jis sudarytas iš trijų denių, tad galima išsinuomoti savo šventei tik dalį laivo, o galima ir visą laivą, kuriame vienu metu gali švęsti iki 200 svečių. Galima bus mėgautis nepamirštamomis akimirkomis grožintis Kuršių mariomis.

Rezervavus tinkamą datą ir pasirinkus tinkamą šventės vietą galima bus toliau planuoti. Labai svarbus yra gardus maistas. Taigi, pasirinkti, kas gamins gardų ir šviežią maistą šventės dalyviams labai svarbu. Priklausomai nuo šventės pobūdžio galima užsakyti tiek lengvus užkandžius, tiek ir karštus patiekalus. Pasirūpinus maistu galima pagalvoti apie šventinės vietos puošybą. Jai reikia skirti taip pat daug dėmesio. Pritaikius papuošimus prie šventės temos viskas puikiai derės tarpusavyje.

Šventės laive tikrai bus įspūdingos. Nesvarbu ar tai prašmatnios vestuvės, ar kukli šeimos šventė tik su artimiausiais šeimos nariais ir draugais, tačiau paminėti progą galima išskirtinai. Ant vandens švenčiamos šventės išsiskiria iš kitų. Laivas tampa puikia vieta linksmai praleisti laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *