Geriausios dirbtinės žolės savybės

Apie dirbtinę žolę vis dar mažai ką žinome, tačiau ji ilgainiui tampa vis populiaresnė. Ir ne veltui, šis produktas turi daugybę gerų ir praktiškų savybių.

1. Estetiškai patraukli

Lietuvoje turime tik kelis vasaros mėnesius, kada galime džiaugtis intensyvia žaluma gamtoje. Paskui niūruma ir pilkuma, visa laimė, kad žiemą kartais prisninga ir akinančiai baltas sniegas gaivina akį. Vis tik nuotaiką pakeliančios žalumos šaltuoju metų laiku labai trūksta. Šį trūkumą galėtų kompensuoti dirbtinė žaluma. Įsipynusi į interjero dizainą, ji primins vasarą ir suteiks gaivos pojūtį namuose, kavinėje, viešbutyje ar biure. Dirbtinė žolė estetiškai tokia patraukli, kad beveik nesiskiria nuo natūralios.

2. Ekologiškas produktas

Mažai, kas žino, kad dirbtinė žolė ROYAL GRASS® gali būti ekologiška. Šis prekės ženklas ypač rūpinasi savo produktų kokybę ir turi Singapūro žaliosios etiketės sertifikatą, kuris šioje šalyje suteikiamas produktams, atitinkantiems aukščiausius švaros ir tvarkos reikalavimus. Gamintojai nenaudoja sunkiųjų metalų, o atitarnavusią dirbtinę veją perdirba ir prikelia naujam gyvenimui.

ROYAL GRASS® turi dar vieną sertifikatą „EN71-3“, kuris privalomas gaminantiems žaislus iš plastiko. Tai reiškia, kad gaminys neturi ftalatų ir yra saugus naudoti kūdikiams bei vaikams.

3. Dirbtinė žolė tvirta ir ilgaamžė

Gamintojas dirbtinei žolei suteikia 15 metų garantiją nuo išblukimo. Be to, ji turi tvirtą dvigubą pagrindą, todėl nenukentės, jei ant jos dūks vaikai ar naminiai gyvūnai. Jiems tikrai norėsis tai daryti, nes dirbtinė žolė yra ypač minkšta ir švelni, maloni liestis basomis kojomis.

4. Plačios panaudojimo galimybės

Kur galima naudoti šią žolę? Ogi ten, kur tik fantazija sako, jog čia būtų gera matyti ar jausti kojomis žalumą. Dirbtinė veja naudojama ir interjere, ir eksterjere. Žmonės mėgsta ja puošti savo balkonus, terasas, vaikų žaidimų vietas. Didžiausias žolės privalumas lauke tai, kad nereikia nuolatos šienauti, sėti. Jos priežiūrai užtenka nupūsti ar nugrėbti lapus. Dirbtinė žolė dažnai pasirenkama kieme, sode, golfo aikštynuose, vaikų žaidimų aikštelėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *